ZDROWIE

Warsztaty

 

Sekcja "Zdrowie", to ta część mojej działalności, w której skupiam się na profilaktyce. Znajdują się tu różne ciekawe warsztaty, które w praktycznej odsłonie dostarczą wiedzy jak poprawić lub utrzymać swoje zdrowie na wysokim poziomie

Każdy uczestnik otrzymuje przygotowane materiały dotyczące danego tematu (zebrane najważniejsze informacje oraz fotografie omawianych ćwiczeń).

Jeśli interesujesz się różnymi metodami leczenia, wspomagania zdrowia lub profilaktyką bo cenisz sobie swoje zdrowie – to miejsce dla Ciebie! warsztaty w Restart to prawdziwa kuźnia zdrowia!

 

Warsztaty organizowane przez gabinet Restart

Dowiedz się jak lepiej dbać o zdrowie!

Powrót do natury - natural running w praktyce!

SPORT/bieganie
80% praktyka – 20% teoria

Biegaj mądrze, zdrowo i z wynikami! Poznając zasady biegania naturalnego zwiększasz świadomość własnego ciała w biegu, a to prosta droga do sportu bez kontuzji.

Zdrowy biegacz - trening uzupełniający

SPORT/bieganie
90% praktyka – 10% teoria

Warsztaty praktyczne podnoszące świadomość biegaczy jak istotny jest trening rozszerzony o ćwiczenia sensomotoryczne, kontroli motorycznej, stabilizacji tułowia czy plajometryczne.

Uwaga! squashowy kocur na korcie!

SPORT/squash
80% praktyka – 20% teoria

Widziałeś kiedyś jak wygląda polowanie dzikiego kota? Jak zwinnie i cicho się porusza? Jak błyskawicznie dopada swoją ofiarę? Jeśli chcesz być takim Kotem na korcie, koniecznie przyjdź na ten warsztat!

Profilaktyka w sporcie

SPORT/dla wszystkich
80% praktyka – 20% teoria

Te warsztaty poświęcone są sportowcom wszystkich dyscyplin. To odpowiedź na najczęstsze pytania i problemy moich pacjentów – sportowców w gabinecie. Jeśli chcesz poprawiać swoje osiągnięcia z sezonu na sezon to koniecznie musisz być na tym spotkaniu. Dowiesz się wszystkiego o rozgrzewce, autoterapii i regeneracji.

Zarządzanie zdrowiem w pracy

TERAPIA/profilaktyka
50% teoria – 50% praktyka

Przesypiamy średnio 1/3 naszego życia, pozostałą część coraz więcej osób spędza siedząc! Jeśli jesz na siedząco, pracujesz na siedząco, przemieszczasz się w pozycji siedzącej, odpoczywasz siedząc i śpisz na boku – tego warsztatu nie możesz ominąć. Zadbaj o swój kręgosłup jak najszybciej!